V jako Vítězství | V for Victory | Véčko

Kolaboranti z řad lidí (osoby a obsazení)

Zatímco na jedné straně lidé z hnutí odporu bojovali s invazí vetřelců, na druhé straně byli mezi lidmi také ti, kteří se s návštěvníky přátelili a pomáhali jim. Jejich motivace byla různá: někteří se snažili vydělat peníze, jiní zase chtěli mít pouze klid nebo vyšší prestiž.

Daniel Bernstein

David Packer (* 25.8.1962)

Daniel Bernstein Hlavní představitel kolaborantů. Syn Lynn a Stanleye Bernsteinových, vnuk Abrahama. Je aktivním členem skupiny mladých přívrženců návštěvníků. Zaviní smrt svého dědečka Abrahama a zabije Ruby. Nakonec ho odboj zlikviduje lstí, když se Daniel sblíží s členkou odboje Maggie Blodgett.

 

Kristine Walsh

Jenny Sullivan (* 1947)

Kristine Walsh Novinářka, bývalá přítelkyně Mikea Donovana se stane mluvčí návštěvníků. Je zabita v 2x01 při boji v nemocnici.

 

Nathan Bates

Lane Smith (* 29.4.1936, + 13.6.2005)

Nathan Bates Mocný a bohatý muž, otec člena odboje Kylea. Do hry vstupuje až ve třetí sérii, kdy vyjednává s návštěvníky o statutu LA jako otevřeného města, kde by bylo uzavřeno příměří a nesměly se používat zbraně. Byl hlavním zdrojem produkce rudého prachu, který poprvé vyhnal návštěvníky

 

Eleanor Dupres

Neva Patterson (* 10.1.1922)

Eleanor Dupres Matka Donovana, manželka majitele továrny Arthura Duprese.

 

Sean Donovan

Eric Johnston

Sean Donovan Syn Mikea Donovana je zpočátku normálním klukem, ale později ho návštěvníci unesou na svou loď a otočí mu tam mysl, takže od té doby kolaboruje s vetřelci.

 

Mr. Chiang

Aki Aleong (* 19.12.1934)

Mr. Chiang Pravá ruka Nathana Batese. Po jeho smrti se cítí být jeho nástupcem.

 
zavřít